Tajemniczy tablet Avaya pojawił się w FCC

Reklama

Zanim jakikolwiek sprzęt mobilny pojawi się na rynku, najpierw przechodzi przez ręce urzędasów z FCC – Federalnej Komisji Łączności. Dziś dzięki nim pierwszy raz mamy do czynienia z tabletem amerykańskiej firmy telekomunikacyjnej – Avaya.

Urządzenie w FCC zostało oznaczone jako 210-70D01A-003, co kompletnie nic nam nie mówi. Dobrze, że w momencie prezentacji model ten będzie się jakoś po ludzku nazywać. Choć na razie nie wiemy jak.

Federalna Komisja Łączności zakwalifikowała urządzenie Avaya w swoim sprawozdaniu jako „tablet PC„. Ale sądząc po powyższym zdjęciu może to być równie dobrze cyfrowa ramka. Trzymajmy się jednak wersji, że jest to sprzęt, który nas najbardziej interesuje.

Niestety specyfikacja urządzenia nie jest znana. Na przednim panelu sprzętu znajduje się logo Harman Kardon, co sugeruje, że będzie wyposażone w dobrej jakości głośniki. Prawdopodobnie będzie mieć również Bluetooth, WiFi oraz pozostałe, standardowe funkcje, które w ostatnim czasie możemy zaobserwować w tabletach.

Możemy się także spodziewać, że model Avaya będzie raczej tanim urządzeniem, więc zapewne na jego wyposażeniu nie znajdziemy zbyt dobrej specyfikacji. Jednak na razie nie ma co gdybać, poczekajmy aż sprawa się sama wyjaśni.