Tajemniczy Asus ME-400 to VivoTab Smart - Tabletowo.pl

Tajemniczy Asus ME-400 to VivoTab Smart

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tajemniczy Asus ME-400 to VivoTab Smart Asus Nowości

Dziś będzie nieco więcej o Asusie i jego produktach, bowiem jest o czym pisać, a każdy ciekawy sprzęt aż się prosi o osobny artykuł. Pamiętacie Asusa ME-400, którego poznaliśmy – nieoficjalnie – ledwie kilka dni temu? Dziś mogę się podzielić z Wami szczegółowymi informacjami na temat jego parametrów technicznych. Urządzenie zostało zaprezentowane pod nazwą Asus VivoTab Smart.

Urządzenie dostępne będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Na tle pozostałych tabletowych propozycji z Windows 8 wyróżnia się przekątną ekranu IPS – nie jest to bowiem standardowe 11,6″ (takich modeli znajdziemy najwięcej), a 10,1″, o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Za jego działanie odpowiada dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2760 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, a na jego pokładzie nie zabraknie 2GB RAM oraz 64GB pamięci wewnętrznej.

Asus VivoTab Smart oferuje aparat o rozdzielczości 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, Bluetooth 4.0, WiFi, GPS, NFC, akumulator 25Wh mający pracować do 8 godzin oraz, opcjonalnie 3G/4G. Sprzęt waży 580 g, a jego wymiary to 265,5 x 171 x 9,7 mm.

Cena Asusa VivoTab Smart będzie się zaczynała od 499 dolarów.

Tabletowo.pl Tajemniczy Asus ME-400 to VivoTab Smart Asus Nowości

źródło, ź: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona