Tajemniczy 7-calowy tablet za jedyne 77$ | Tabletowo.pl

Tajemniczy 7-calowy tablet za jedyne 77$

Dołącz do dyskusji 0

Tablet przedstawiony na powyższym zdjęciu nie oferuje specyfikacji z najwyższej półki ani wyszukanego designu, lecz może zainteresować ceną – kosztuje zaledwie 77$. Pod jego maską znajduje się procesor Marvell ARM11 Armada 166 o częstotliwości taktowania zegara 800MHz, 7-calowy ekran oporowy oraz 256MB pamięci operacyjnej RAM.

Obudowę urządzenia wykonano z białego plastiku z czarnymi elementami. Mieści ona port miniUSB, czytnik kart pamięci microSD oraz złącze audio 3.5 mm. Załączone zdjęcia podpowiadają, że tablet pracuje pod kontrolą systemu Google Android 2.2 Froyo, lecz nie zostało to oficjalnie potwierdzone przez producenta.

Tajemniczy tablet nie posiada jeszcze nazwy, nie wiemy także, czy kiedykolwiek będzie dostępny poza rynkiem Azjatyckim, lecz wierzymy, że tak atrakcyjna cena zachęci dystrybutorów do wprowadzenia go do sprzedaży w Europie. Za 77$ nie otrzymujemy zaawansowanego technologicznie tabletu, lecz urządzenie obiecujące zadowalającą wydajność i możliwości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona