Tajemnica procesora w ZTE Grand Memo rozwiązana: będzie kilka wersji - Tabletowo.pl

Tajemnica procesora w ZTE Grand Memo rozwiązana: będzie kilka wersji

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tajemnica procesora w ZTE Grand Memo rozwiązana: będzie kilka wersji Nowości

Początkowo zapowiadano, że ZTE Grand Memo będzie pracował dzięki procesorowi Qualcomm Snapdargon 800. Wieść ta szybko została skorygowana przez jednego z pracowników Qualcomma, który stwierdził, że za działanie 5,7-calowego produktu będzie odpowiadała jednak inna jednostka centralna: Snapdragon 600. W całym tym zamieszaniu nie pomogła wcale wiadomość z jeszcze innego źródła, że sprzęt będzie oferował Snapdargon S4. Jak się właśnie okazało, wszyscy mieli rację. Będzie po prostu kilka wersji urządzenia.

Procesor w ZTE Grand Memo był niewątpliwie największą zagadką zakończonych wczoraj targów MWC 2013 (no, może poza odpowiedzią na pytanie, gdzie się podziała trzecia generacja tabletów Samsunga: Galaxy Tab…). Nawet pracownicy ZTE, odpowiedzialni za ten produkt na wspomnianym katalońskim wydarzeniu nie byli w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, jaki procesor odpowiada za działanie tego urządzenia. Na szczęście nadszedł kres zamieszania.

Chiński koncern poinformował, że na rynku będą dostępne trzy różne konfiguracje ZTE Grand Memo, w zależności od kraju (jak to konkretnie będzie – na chwilę obecną nie wiadomo). Sprzęt będzie oferowany z trzema procesorami Qualcomma: Snapdragon 600, Snapdragon 800 i Snapdragon S4. Ostatnia z wersji będzie posiadała 1GB RAM, natomiast pozostałe – 2GB RAM.

Dla przypomnienia – parametry techniczne ZTE Grand Memo:
– 5,7-calowy ekran 1280 x 720 pikseli,
– Android 4.1,
– aparat 13 Mpix,
– kamerka 1 Mpix,
– 16GB pamięci,
– WiFi, DLNA, Bluetooth, GPS,
– port MHL,
– akumulator o pojemności 3200 mAh,
– LTE.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona