Taipower P79 HD to tani, podobny do Apple tablet z Androidem i procesorem Intela | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Taipower P79 HD to tani, podobny do Apple tablet z Androidem i procesorem Intela

Dołącz do dyskusji 0
Taipower P79 HD

Jeśli szukacie ciekawego tabletu z niskiej cenie to warto obserwować co ma do zaoferowanie chiński rynek. Często można tam dostać produkty w doskonałych cenach, które wcale tak nie odstają od produktów innych firm. Czy Taipower P79 HD jest jednym z takich tabletów?

Taipower P79 HD to 7-calowy tablet, którego zagęszczenie pikseli wynosi 323 ppi. Jego sercem dwurdzeniowy procesor Intel Core Z2580 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, 5-megapikselowy aparat, baterie o pojemności 3500 mAh oraz łączność 3G (WCDMA). Taipower P79 HD wyceniany jest na 112 dolarów.

Jednak dla wielu jego największą zaletą będzie wygląd, który zdaje się czerpać garściami od produktów Apple. Muszę przyznać, że wizualnie robi on bardzo dobre wrażenie i jeśli jakość jego wykonania będzie szła w parze z wrażeniami wizualnymi, to może to być ciekawe urządzenie w Państwie Środka. Ciekawa opcja dla osób szukających ładnego tabletu z łącznością 3G.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona