Taiji: dwuekranowy bezimiennik i T10A z Windows 7 | Tabletowo.pl

Taiji: dwuekranowy bezimiennik i T10A z Windows 7

Dołącz do dyskusji 0

Chyba zapanowała moda na urządzenia posiadające dwa dotykowe ekrany, które ciężko zaliczyć zarówno do grona tabletów internetowych, jak i netbooków. Niemniej jednak nie można przejść obojętnie obok ciekawego, bezimiennego modelu stworzonego przez Taiji Electronics, przypominającego Toshibę Libretto W100.

Niestety, na jego temat nie wiadomo zbyt wiele. Sprzęt ten jest wyposażony w dwa dotykowe ekrany – każdy o przekątnej 8-cali (pojemnościowy? oporowy? – na razie nie wiadomo), natomiast jego sercem jest procesor VIA.

Firma Taiji pochwaliła się także innym modelem, jest nim T10A. Specyfikacja Taiji T10A zawiera przede wszystkim 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy, kamerkę do połączeń wideo, 32GB SSD, procesor VIA C7-M o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz grafikę VX700. Całość pracuje pod kontrolą Windows 7.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona