Tag Heuer zaprezentuje swój pierwszy smartwatch już 9 października | Tabletowo.pl

Tag Heuer zaprezentuje swój pierwszy smartwatch już 9 października

Dołącz do dyskusji 0

Wiadomości na temat nadchodzących wearables pojawiają się coraz częściej. Jednak pierwsza połowa października zapowiada się szczególnie dobrze dla fanów urządzeń tego typu – 6 października Microsoft zaprezentuje Band 2, a trzy dni później Tag Heuer pokaże swój pierwszy smartwatch w historii. Jakie informacje na jego temat zdradził CEO szwajcarskiej firmy?

Na razie jedynie Fossil oficjalnie zapowiedział swój inteligentny zegarek, działający pod kontrolą Android Wear. Niedawno do tego grona dołączył właśnie Tag Heuer. Jednak Szwajcarzy w odróżnieniu od Amerykanów nie udostępnili żadnego zdjęcia, które przedstawiałoby nowy smartwatch.

Warto zaznaczyć, że wspomniano o cenie, która ma wynieść 1800 dolarów. Zważywszy na fakt, że będzie to produkt z najwyższej półki, taka kwota chyba nikogo nie dziwi. Nadchodzący Tag Heuer będzie działał pod kontrolą systemu Google, a za sprawną pracę całość odpowie układ autorstwa Intela. Możemy oczekiwać także okrągłego wyświetlacza.

Głównym rywalem będzie Apple Watch, szczególnie najdroższa wersja Edition. W sumie nic dziwnego, bo Amerykanom udało się zdobyć sporą część segmentu luksusowych wearables. Moim zdaniem Tag Heuer czy Fossil nie będą mieli większych problemów, aby prześcignąć firmę z Cupertino w kategorii droższych inteligentnych zegarków. W końcu renoma producenta będzie grała bardzo ważną rolę.

źródło: CNBC przez xda-developers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona