Tablety z Tegrą 3: jeden w 2011 roku, więcej w 2012 - Tabletowo.pl

Tablety z Tegrą 3: jeden w 2011 roku, więcej w 2012

Tabletowo.pl Tablety z Tegrą 3: jeden w 2011 roku, więcej w 2012 Nowości Plotki / Przecieki

Eladara Murtazina nikomu nie trzeba przedstawiać. Człowiek ten ma dostęp do wszelkich tajnych/poufnych informacji z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, czego jedynie można mu pozazdrościć. Dziś na swoim koncie na Twitterze podzielił się bardzo ciekawą dla nas wiadomością dotyczącą tabletów internetowych z czterordzeniową Tegrą 3, które zadebiutują jeszcze w tym roku. Nie ukrywam, jest ona lekko rozczarowująca.

Na pewno z zainteresowaniem czekacie na rynkową premierę tabletów z Tegrą 3. Dzięki zastosowaniu tego układu, urządzenia mają oferować niższy pobór energii i dłuższy czas pracy na akumulatorze niż dotychczas znane modele z procesorem poprzedniej generacji. Problem jest tylko jeden: na rynku w 2011 roku zadebiutuje tylko jeden z tablet z najnowszym układem nVidii. Który to będzie? Oczywiście Asus Transformer Prime.

Z tej informacji można więc spokojnie wywnioskować (co Murtazin potwierdza), że w 2012 roku ma nastąpić wysyp tabletów pracujących dzięki czterordzeniowym procesorom. Najprawdopodobniej premiery znacznej ich części zaplanowane zostały na targi odbywające się na początku przyszłego roku: CES 2012 czy MWC 2012.

Tylko czekać aż poznamy tabletowe nowości z Tegrą 3 od (najprawdopodobniej) Motoroli, Samsunga, Acera czy LG.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona