Tablety z serii Samsung Galaxy Tab 3 w czerni dostępne na naszym rynku - Tabletowo.pl

Tablety z serii Samsung Galaxy Tab 3 w czerni dostępne na naszym rynku

Tabletowo.pl Tablety z serii Samsung Galaxy Tab 3 w czerni dostępne na naszym rynku Ciekawostki Nowości Samsung

Bardzo lubię białą elektronikę użytkową. Swego czasu miałam białego smartfona, biały tablet i białe słuchawki. Nie wszystkim jednak urządzenia w takiej wersji kolorystycznej przypadły do gustu. Z myślą o nich Samsung postanowił wreszcie wprowadzić na polski rynek czarne wersje swoich najnowszych urządzeń z serii Galaxy Tab trzeciej generacji, co słusznie wyłapał mój dobry znajomy z Galaktyczny.pl. Kolor nosi nazwę Midnight Black.

Oficjalna prezentacja Galaxy Tab 3 8.0 i Galaxy Tab 3 10.1 miała miejsce w czerwcu. Jakiś czas później oba modele trafiły do sprzedaży na świecie, w tym również w Polsce. Przez te kilka miesięcy urządzenia można było kupić wyłącznie w białych wersjach kolorystycznych, choć koreański koncern zapewniał, że czarne również się pojawią. I słowa dotrzymał.

W pierwszych sklepach zaczęły się pojawiać wszystkie trzy modele Galaxy Tab 3 (7-, 8- i 10,1-calowe) w czerni. Oczywiście są dostępne w dwóch edycjach: WiFi oraz 3G.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona