Tablety Yarvik - dostępna aktualizacja do Androida 4.0 - Tabletowo.pl

Tablety Yarvik – dostępna aktualizacja do Androida 4.0

Tabletowo.pl Tablety Yarvik - dostępna aktualizacja do Androida 4.0 Nowości

Yarvik to jedna z wielu firm oferujących tanie tablety internetowe. Ale jest to także firma, która dziś pozytywnie mnie zaskoczyła. Okazało się bowiem, że wypuściła aktualizację systemu operacyjnego Android do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich dla pięciu swoich tabletów. Zrobiła to szybciej niż mnóstwo większych i bardziej liczących się na rynku producentów. Ale nie ma się co dziwić – Yarvik się nie ociągał, bo i tak nie ma wsparcia ze strony Google. Dlatego też w tabletach firmy nie uświadczymy Google Play (zamiast niego mamy do dyspozycji sklep z aplikacjami GetJar) – choć pewnie są sposoby, żeby to jakoś (nieoficjalnie oczywiście) obejść.

„Lodowej kanapki” doczekały się następujące modele (w nawiasach najniższe ceny modeli z Ceneo):
– TAB220 GoTab Velocity: 7″ (470 złotych),
– TAB260 GoTab Velocity: 7″ (470 złotych),
– TAB360 GoTab Gravity: 8″ (577 złotych),
Natomiast 6 kwietnia otrzymają ją jeszcze dwa modele:
– TAB420 GoTab Xerios: 10″ (653 złote),
– TAB460 GoTab Xerios: 10″ (773 złote).

Żeby było ciekawie, dwa z nich – TAB220 i TAB420, posiadają ekrany oporowe. Pozostałe oferują wyświetlacze pojemnościowe.

Aktualizacja ma zapewniać przede wszystkim poprawienie wydajności urządzenia oraz wprowadzać nową przeglądarkę internetową, przyjaznego klienta pocztowego, łatwiejsze tworzenie folderów, ulepszenie aplikacji aparatu oraz funkcji kopiuj-wklej.

Więcej informacji dotyczących aktualizacji wymienionych wyżej tabletów firmy Yarvik do Androida 4.0 znajdziecie na stronie producenta.

Dzięki Daniel za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona