Tablety umacniają się na czele wyścigu z e-czytnikami - Tabletowo.pl

Tablety umacniają się na czele wyścigu z e-czytnikami

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablety umacniają się na czele wyścigu z e-czytnikami Ciekawostki Nowości

W momencie wprowadzania na rynek pierwszych e-czytników, urządzenia te nie zrobiły zbyt wielkiego wrażenia na potencjalnych klientach. Zupełnie inaczej sprawa wyglądała w przypadku tabletów. Spójrzmy kto ma większe szanse na wygranie wyścigu: e-czytniki czy tablety.

Jednymi z najpopularniejszych e-czytników dostępnych na rynku są: Kindle oraz Nook. W momencie wejścia do sprzedaży kosztowały one dużo więcej niż obecnie. Urządzenia te szybko tracą na wartości. Obecnie oba sprzęty można mieć za mniej niż 200 dolarów. W przypadku Kindle cena wynosi ok. 189 dolarów, natomiast Nook z WiFi kosztuje ok. 149 dolarów.

Są to bardzo dobre wiadomości dla wszystkich, którzy chcą kupić jakiś e-czytnik. Gorzej sprawa wygląda, jeśli weźmiemy pod uwagę producentów tych urządzeń. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę i era e-czytników się skończy.

A to za sprawą pojawiających się na rynku tabletów internetowych, które oprócz możliwości czytania e-booków, oferują wiele innych funkcji. Dlatego też wielu potencjalnych klientów wybierając między e-czytnikiem a tabletem wybierze raczej ten drugi wariant. Mimo że zapłaci sporo więcej – zyska odpowiednio więcej przydatnych funkcji.

Chętnie poznam Twoje zdanie w tej sprawie. Jeśli miałbyś wybierać między e-czytnikiem a tabletem, które urządzenie chętniej byś kupił? Oczywiście nie bierzemy pod uwagę wyłącznie Apple iPada, lecz wszystkie tablety, które wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona