Tablety Samsunga z linii Galaxy Tab S2 doczekają się wkrótce odświeżenia czy może następców? | Tabletowo.pl

Tablety Samsunga z linii Galaxy Tab S2 doczekają się wkrótce odświeżenia czy może następców?

Dołącz do dyskusji 0

Samsung wypuścił na rynek Galaxy Tab S2 8.0Galaxy Tab S2 9.7 na początku drugiej połowy 2015 roku. Obaj przedstawiciele drugiej generacji jego high-endowej linii tabletów mogą wkrótce doczekać się a) odświeżenia lub b) następców. Na razie jednak nie wiadomo, z którym z wymienionych scenariuszy mamy do czynienia.

W bazie Zauby, rejestrującej przesyłki do i z Indii, pojawiły się dwa nowe urządzenia Samsunga, oznaczone nazwami kodowymi SM-T719 i SM-T813 o wartości – odpowiednio – około 830 i 1035 złotych (po przeliczeniu, bez podatku). Pierwsze z nich zostało wyposażone w 8-calowy wyświetlacz, zaś drugie w 9,7-calowy. Z pewnością należą one do serii Galaxy Tab S – dla porównania Galaxy Tab S2 8.0 nosi oznaczenie kodowe SM-T710/SM-T715 (wersja Wi-Fi/LTE), natomiast Galaxy Tab S2 9.7 SM-T810/SM-T815 (wariant Wi-Fi/LTE).

Pytaniem pozostaje, czy mamy tu do czynienia z odświeżeniem dostępnych obecnie na rynku modeli, czy są to przedstawiciele trzeciej już generacji Galaxy Tab S. Niestety na razie trudno to stwierdzić z całą pewnością. Z pomocą przyjdą kolejne przecieki oraz (niezastąpiona, choć czasem omylna) TENAA, do której, prędzej lub później, powinny trafić oba urządzenia.

W związku z powyższym ciężko też przewidzieć, jakie zmiany się szykują. Serwis źródłowy dywaguje, że Samsung może zdecydować się m.in. na zmianę procesora (z Exynosa 5433 na Exynosa 7420), zwiększenie pamięci operacyjnej (z 3 do 4 GB) oraz pojemności akumulatora. Co z tego okaże się prawdą? Dowiemy się (miejmy nadzieję) w najbliższej przyszłości.

Źródło: Tablety

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona