Tablety po raz pierwszy w historii wygenerowały większy ruch w sieci niż smartfony | Tabletowo.pl

Tablety po raz pierwszy w historii wygenerowały większy ruch w sieci niż smartfony

Dołącz do dyskusji 0

Firma Adobe zdecydowała się na przeprowadzenie analizy ruchu sieci. Jej pracownicy przyjrzeli się około 1000 stronom internetowym i wzięli pod uwagę 100 miliardów wejść, a wyniki opublikowali w Adobe Digital Index. Jak się okazało tablety wygenerowały większy ruch niż smartfony (8% vs 7%).

Jak wiemy, tablety są wygodniejszymi urządzeniami do przeglądania internetu. Usiąść spokojnie w fotelu i wziąć do ręki 10-calowy sprzęt to sama przyjemność. Smartfon do tego typu czynności nie ma żadnego podejścia ze względu na swoje rozmiary.

Warto zwrócić uwagę na zacierającą się różnicę pomiędzy tabletami, a smartfonami. Coraz więcej urządzeń, o których piszemy, mają możliwość rozmów głosowych za pośrednictwem sieci GSM. Osobiście wolałbym wybrać Samsunga Galaxy Note 8.0, mieć możliwość rozmów i komfortowego przeglądania sieci, niż używać do tych dwóch czynności mniejszego smartfona.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

źrodło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona