Tablety MSI za niewielkie (?) pieniądze: Enjoy 7 i Enjoy 10 | Tabletowo.pl

Tablety MSI za niewielkie (?) pieniądze: Enjoy 7 i Enjoy 10

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj informowaliśmy, że firma MSI zaprezentowała dwa tablety internetowe, które w sumie nie były żadnymi nowościami, gdyż znaliśmy je od dwunastu miesięcy – WindPad 110W oraz WindPad 100A. Okazuje się jednak, że na targi Computex 2011 producent przygotował jeszcze dwie inne propozycje – tym razem dla mniej wymagających, a za co tym idzie – tańsze! Poznajcie MSI Enjoy 7 i MSI Enjoy 10.

MSI Enjoy 10 został wyposażony w ekran o przekątnej 10″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, jednordzeniowy procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu 1,2GHz, 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, dwie kamerki 2 Mpix oraz baterię 27.3WHr. Całość waży 795 g. Cena! To ona tu odgrywa największą rolę – 299 dolarów. Z drugiej strony – po dołożeniu 100 zielonych banknotów możemy kupić Asusa Eee Pad Transformer z lepszymi parametrami…

Drugi z zaprezentowanych modeli to mniejszy, bo 7-calowy tablet ważący 395 g, MSI Enjoy 7. Urządzenie zostało wyposażone w ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, baterię 17.3WHr, a pozostałe dane techniczne są dokładnie takie same, jak starszego brata. Cena modelu nie została ujawniona, ale można się naturalnie spodziewać, że będzie niższa od Enjoy 10.

Oba tablety MSI pracują w oparciu o Androida Gingerbread. Pewnie dziwicie się dlaczego producent zdecydował się na taki ruch. Według najnowszych informacji, był to świadomy wybór – ze względu na większą stabilność systemu i kompatybilność programów.

Produkcja obu tabletów MSI ma ruszyć w lipcu, natomiast do sprzedaży mają trafić miesiąc później. Początkowo pojawią się na półkach sklepowych w Stanach, a nieco później także w Europie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona