Tablety MiTAC zadebiutują na CeBIT 2011

Początek każdego roku to dla maniaków sprzętu elektronicznego to nie lada gratka. W styczniu mamy do czynienia z targami CES w Las Vegas, miesiąc później odwiedzamy MWC w Barcelonie, natomiast początek marca poświęcony jest wydarzeniu w Hanowerze, a mianowicie CeBIT. Tegoroczne targi u naszych zachodnich sąsiadów rozpoczynają się pierwszego marca, czyli już za kilka dni. Poznamy na nich tablety niezbyt znanej firmy MiTAC.

Ale skoro producent postanowił zadebiutować na rynku, który nas interesuje, nie sposób nie wspomnieć o jego planach na najbliższą przyszłość. A są one dość bogate, bo niebawem w portfolio firmy mają się znaleźć aż cztery modele. Mają to być: 7-calowy Valar 7, 10-calowy Valar 10, 7-calowy Ulmo oraz 6-calowy Zeus. W skrócie: dla każdego coś miłego.

Na temat parametrów technicznych wymienionych modeli na chwilę obecną nie wiadomo zbyt dużo. Oba tablety Valar będą pracowały w oparciu o Androida 2.3, a na ich pokładzie znajdziemy wyjście HDMI oraz GPS. Ciekawą propozycją dla nieostrożnych osób może być wytrzymały model Ulmo, który ma być wodoodporny.

Niestety, to jedyne szczegóły, jakie znamy na temat tabletów firmy MiTAC. Więcej dowiemy się już niebawem na CeBIT 2011. Jak widzicie, wydarzenie to zapowiada się naprawdę ciekawie.

źródło