Tablety Lenovo Miix 2 z wadliwym panelem dotykowym | Tabletowo.pl

Tablety Lenovo Miix 2 z wadliwym panelem dotykowym

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo-Miix-2

Użytkownicy tabletów Lenovo Miix 2 nie są zbytnio zadowoleni, ponieważ ich sprzęty w losowych momentach odmawiają współpracy. Na forum producenta tłumnie wypowiadają się właściciele rzeczonych tabletów i narzekają, że panel dotykowy przestaje reagować i interpretować wydawane komendy.

W kilka miesięcy po uruchomieniu sprzedaży Miix 2 Lenovo zalicza wpadkę. Użytkownicy borykają się z bardzo frustrującym problemem. Najczęściej pomaga restart tabletu i ekran działa normalnie do… następnego zawieszenia się. W innych przypadkach Lenovo zajmowało się przysłanymi tabletami na warunkach gwarancyjnych. Niestety, ale po powrocie urządzenia z serwisu usterka dalej dawała o sobie znać. 

Wiele wskazuje na to, że winowajcą problemu jest oprogramowanie. Aktualizacja firmware powinna pomóc. Jednak jak do tej pory firma nie zareagowała na tyle skutecznie, byśmy mogli donieść Wam o pozytywnym finale tej sprawy. Póki co właściciele Miix 2 muszą czekać na stosowany update sterownika ekranu dotykowego.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona