Tablety Asusa na zdjęciach. Premiera na CES 2011

Do targów CES 2011 zostało jeszcze tylko kilkanaście dni, a w sieci aż huczy na temat urządzeń, które mają mieć swoją premierę w Las Vegas. Wśród nich mają być także tablety Asusa, na które – wnioskując z komentarzy – wielu z Was czeka. W sieci pojawiły się zdjęcia tych urządzeń. Dość zaskakujące zdjęcia.

Na poniższych fotkach możecie zauważyć różne urządzenia. Wśród nich widzimy zarówno zwykły tablet, do których przyzwyczailiśmy się po prezentacji iPada, a także wyposażony w fizyczną klawiaturę QWERTY (co może sugerować, że Asus zaprezentuje też netbooka typu tablet-style).

Warto przypomnieć, że na CES 2011 zostanie zaprezentowany Asus EP121, którego teaser wideo widzieliśmy kilka dni temu. Nie jest jasne czy którekolwiek ze zdjęć przedstawia ten właśnie model. Specyfikacja Asusa EP121 będzie zawierała przede wszystkim 12-calowy wyświetlacz dotykowy z multitouch, procesor Intel Core i5, Windows 7, wyjście HDMI, WiFi, Bluetooth, kamerkę internetową, slot kart SD oraz port USB.

Według wcześniejszych informacji, niebawem powinniśmy się spodziewać minimum trzech urządzeń Asusa. Wśród nich mamy znaleźć tablety z ekranami o różnej wielkości: 7-, 10- i 12-calowe.

Jedno jest pewne, poniższe zdjęcia przedstawiają bardzo eleganckie urządzenia. Miejmy nadzieję, że wszystkie z nich będą się mogły pochwalić równie ciekawymi parametrami technicznymi. Na szczegóły musimy jednak poczekać do początku stycznia 2011 roku.

źródło