Tablety Archos: FamilyPad 2 i 101 Titanium debiutują na CES 2013 - Tabletowo.pl

Tablety Archos: FamilyPad 2 i 101 Titanium debiutują na CES 2013

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablety Archos: FamilyPad 2 i 101 Titanium debiutują na CES 2013 Nowości

Archos 97 Platinium HD to jeden z kilku zaprezentowanych przez francuskiego producenta urządzeń podczas CES 2013. Na targi w Las Vegas Archos zabrał ze sobą jeszcze dwa inne produkty: 10,1-calowy Archos 101 Titanium oraz 13,3-calowy Archos FamilyPad 2. Poniżej kilka słów na temat każdego z nich.

Na pierwszy ogień mniejszy z modeli, Archos 101 Titanium. Odnośnie jego parametrów technicznych na chwilę obecną nie wiadomo zbyt wiele – gdy się to zmieni, wpis z pewnością zostanie zaktualizowany. Wiemy, że tablet pracuje pod kontrolą Androida Jelly Bean i jest wyposażony w ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem i dobrą jakością wykonania.

Kolejnym sprzętem, który można zobaczyć na stoisku Archosa, jest FamilyPad 2. Jeśli uważnie śledzicie to, co dzieje się na tabletowym rynku, na pewno wiecie, że premiera jego poprzednika miała miejsce ledwie kilka miesięcy temu – w czwartym kwartale ubiegłego roku. Mimo wszystko firma zdecydowała się już teraz zaprezentować drugą generację modelu.

Podobnie jak w przypadku mniejszego brata, trudno obecnie o pełną listę parametrów technicznych Archosa FamilyPad 2. Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że pracuje dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, a jego systemem operacyjnym jest Android Jelly Bean. Na jego pokładzie ma się znajdować 13,3-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci wewnętrznej, 1GB RAM, wyjście HDMI, WiFi, aparat 2 Mpix, kamerka oraz akumulator o pojemności 10500 mAh.

Szczegóły dotyczące ceny i dostępności nowych tabletów Archosa nie zostały ujawnione. Gdy tylko poznamy więcej informacji na ich temat, na pewno do Was wrócimy.

Tabletowo.pl Tablety Archos: FamilyPad 2 i 101 Titanium debiutują na CES 2013 Nowości

źródło, źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona