Tablety AC Ryan z ekranami o przekątnych 7" oraz 7,9" na horyzoncie - Tabletowo.pl

Tablety AC Ryan z ekranami o przekątnych 7″ oraz 7,9″ na horyzoncie

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Tablety AC Ryan z ekranami o przekątnych 7" oraz 7,9" na horyzoncie Nowości

Gdy po raz pierwszy ujrzałem nazwę producenta, którego tablety przychodzi mi dla Was omawiać w tym oto artykule, od razu nasunęło mi się skojarzenie z piłkarską drużyną AC Milan. Po chwili jednak moje oczy przyzwyczaiły się do widoku nazwy nieznanego mi bliżej producenta, zaś kolejnym krokiem było poszukiwanie specyfikacji. Okazuje się, że dwa urządzenia jakie już niebawem pojawią się w Europie nie prezentują się oszałamiająco, jednak ratunkiem może być dla nich odpowiednia cena. Ale czy ta została ustalona na słusznym poziomie?

AC Ryan zamierza do obrotu wprowadzić dwa nowe tablety nazwane odpowiednio AC Ryan Tab 7X oraz AC Ryan Tab 7.9X. Będą to urządzenia o kompaktowych wymiarach działające oczywiście pod kontrolą Androida od Google.

Pierwszy z tabletów, Tab 7X, ma posiadać ekran o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie produkcji AC Ryan będzie korzystało z usług dwurdzeniowego procesora ARM o taktowaniu 1 GHz oraz pamięci RAM – tej będzie jednak tylko 512 MB. Na dokładkę otrzymamy 4 GB wbudowanej pamięci, przednia kamerkę do wideorozmów, port microUSB z funkcją Host oraz slot kart pamięci microSD. Tab 7X będzie działał pod kontrolą Androida 4.2.2 JellyBean, zaś jego cena ma wynosić 199 euro. Czy to przypadkiem nie za dużo?

Drugie z urządzeń, Tab 7.9X, ma oferować nieco lepszą specyfikację. Na liście parametrów technicznych znajdą się ekran o przekątnej 7,9 cala i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor ARM (zapewne taktowanie >1 GHz), 1 GB pamięci operacyjnej RAM, 8 GB wbudowanej przestrzeni na dane oraz dwie kamerki. Nie zabraknie też portu microUSB z funkcją Host, czytnika kart microSD, a także baterii o pojemności 4000 mAh. Całość będzie pracowała na Androidzie 4.2, jednak nie znamy ceny urządzenia.

Oba urządzenia w Europie mają pojawić się w sprzedaży w czerwcu. Patrząc na specyfikacje techniczną wątpię, czy są to atrakcyjne cenowo urządzenia. A Wy jak uważacie?

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona