TabletSMS. Wysyłaj wiadomości z tabletu ze swojego numeru telefonu | Tabletowo.pl

TabletSMS. Wysyłaj wiadomości z tabletu ze swojego numeru telefonu

Dołącz do dyskusji 0

tabletsms

Google Play to miejsce, w którym możemy znaleźć setki tysięcy aplikacji przeznaczonych na sprzęt z Androidem. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że znaleźć te najciekawsze i najcenniejsze jest bardzo trudno. Jedną z nich, według mnie, jest debiutujący dziś program TabletSMS. To swego rodzaju archiwum wiadomości, które pozwala wysyłać wiadomości tekstowe (SMS) i multimedialne (MMS) z tabletu ze swojego numeru telefonu komórkowego oraz odbierać wiadomości przychodzące.

Zasada działania jest prosta i opiera się na dwóch aplikacjach. Na telefonie komórkowym instalujemy DeskSMS, natomiast na tablecie – TabletSMS. Oba programy, gdy są uruchomione na obu urządzeniach, powinny bez problemu wykryć się wzajemnie. Po chwili na ekranie tabletu pojawią się wszystkie wiadomości – wysłane i odebrane, które aktualnie mamy w telefonie. Wtedy też możemy wysłać SMSy i MMSy do osób z naszej listy kontaktów. Prawda, że proste? Co ważne: działa bez żadnych problemów.

Aplikacja stworzona przez ClockworkMod jest darmowa i można ją testować przed 14 dni całkowicie bezpłatnie. Po tym czasie możemy zapłacić 5 dolarów, by móc korzystać z niej przez cały rok.

TabletSMS znajdziecie tutaj, natomiast DeskSMS – tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona