Masz okazję nam pomóc - zainteresowany? - Tabletowo.pl

Masz okazję nam pomóc – zainteresowany?

Tabletowo.pl Masz okazję nam pomóc - zainteresowany? Nowości

Po wielu namowach ze strony znajomych i Czytelników Tabletowo.pl przesłanych na moją skrzynkę redakcyjną, ostatecznie postanowiłam zgłosić stronę do konkursu Blog Roku 2011 w kategorii Profesjonalne (bierze udział 248 blogów).

Na stronie BlogRoku w opisie Tabletowo.pl napisałam:

Strona prowadzona przez osoby mające kompletnego bzika na punkcie tabletów. Nieistotne czy jest trzecia nad ranem czy dwunasta w południe – jeśli coś się dzieje, zawsze znajdziecie tu najświeższe informacje!

i to właściwie jest kompletna definicja strony, na której aktualnie przebywasz. A jeśli już tu jesteś, to zapewne znasz Tabletowo.pl od podszewki i nie trzeba nic więcej wyjaśniać.

To co? Komórki w dłonie i wysyłamy SMSiki pod numer 7122 w treści wpisując:

B00320 (wszystkie „0″ to zera)

Raz w roku o cokolwiek Cię proszę. Kosztuje Cię to jedynie niewielki wysiłek związany z sięgnięciem ręką po telefon i wystukaniem treści SMS-a i numeru oraz 1,23 zł, co i tak nie trafia do organizatorów, tylko jest przekazywane na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Głosowanie trwa do 19.01.2011 do godz. 12 – przez te kilkanaście godzin jeszcze sporo możemy namieszać w klasyfikacji. Musisz jednak zrobić wszystko, by faktycznie nam pomóc – wyślij esesmana, poproś o to samo rodzinę i znajomych – wspólnymi siłami może uda nam się wejść do ścisłej dziesiątki (tj. do następnego etapu), na czym bardzo nam zależy.

Jeżeli nas lubisz, szanujesz i doceniasz to, co robimy i chcesz w jakiś sposób dołożyć cegiełkę do rozwoju Tabletowo.pl – ślij esemesa!

To co, możemy na Ciebie liczyć?

Głosowanie trwa do 19.01.2012 do godziny 12:00. Za wszystkie oddane na nas głosy już teraz serdecznie dziękujemy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona