Tabletowo.pl – stuknęły nam trzy latka! :) | Tabletowo.pl

Tabletowo.pl – stuknęły nam trzy latka! :)

Dołącz do dyskusji 0

Nie wiem jakie to uczucie patrzeć na rozwijające się dziecko, bo rodzicem jeszcze nie jestem i raczej zbyt szybko się to nie zmieni. Wiem z kolei jak to jest być dumną „matką” strony internetowej, która ma stale powiększające się grono aktywnych odbiorców. Miło mi poinformować, że dziś mijają trzy lata od powstania Tabletowo.pl!

Trudno w to uwierzyć, ale pierwszy wpis na stronie opublikowałam 5 czerwca 2010 roku. Od tego czasu minęło 36 miesięcy – w tym czasie zarówno w moim życiu, jak i wszystkich redaktorów, którzy tutaj się udzielali, wiele się zmieniło. Ja wkrótce kończę studia, a w tzw. międzyczasie zdarzyło mi się otworzyć kawiarnię w moim pięknym mieście, tj. w Kielcach (Good Luck Cafe – ul. Duża 7), Jarek zdał maturę, a wszyscy pozostali sukcesywnie rozwijają swoje pasje.

Ale oczywiście najbardziej interesuje nas rynek tabletów i zmiany, jakie właśnie na nim zaszły w ciągu ostatnich trzech lat. Pewnie niewielu z Was tak naprawdę pamięta, jakie tablety można było wtedy kupić. Początkowo były to jednordzeniówki z ekranami (nawet i oporowymi!) o niskiej rozdzielczości z 512MB RAM-u, które ledwo działały – oczywiście na tamte czasy były przyzwoite, bo lepszych na próżno było szukać. Później pojawiły się urządzenia z dwoma, a ostatecznie i czterema rdzeniami, z wyświetlaczami o zdecydowanie wyższej rozdzielczości (aktualnie 1280 x 800 przy 7 calach i 2560 x 1600 pikseli na 10,1″), a to wszystko w niezłych cenach. Producenci prezentują coraz więcej urządzeń hybrydowych, a wśród mobilnych systemów operacyjnych zadebiutował też Windows 8. Wybór tabletów dostępnych na półkach sklepowych jest obszerny i każdy może znaleźć coś dla siebie. Tym bardziej, że same urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Jedno się nie zmieniło: wciąż trudno wyczuć dokąd tak naprawdę zmierza rynek tabletów…

Dziś chcę podziękować wszystkim Czytelnikom, którzy stale nas czytają, zaglądają do nas, udzielają się w komentarzach, a jak trzeba – konstruktywnie krytykują. Podziękowania należą się też wszystkim Redaktorom, którzy w ciągu tych ostatnich trzech lat udzielali się na Tabletowo.pl. Ale i mojej rodzinie i przyjaciołom, czyli najbliższym mi osobom, które zdarzało mi się odstawiać na drugi plan, bo napisanie czegoś na stronę było ważniejsze. A za wszystko, co złe, przepraszam.

Mam wielką nadzieję, że będziecie w dalszym ciągu do nas zaglądać. Bo to, że istniejemy już trzy lata, to tylko i wyłącznie Wasza zasługa. Dzięki!

To pisałam ja, dumna matka świetnie rozwijającego się trzylatka! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona