Tabletowo.pl przyspiesza dzięki nowemu hosterowi: zenbox.pl | Tabletowo.pl

Tabletowo.pl przyspiesza dzięki nowemu hosterowi: zenbox.pl

Dołącz do dyskusji 0
zenbox

Na pewno zauważyliście, że od dłuższego czasu Tabletowo.pl ładowało się baaardzo długo. Zbyt długo – co prawda nie było jeszcze potrzeby, jak to przy instalacji starych Windowsów, iść na spacer z psem, ale dyskomfort był wyraźny. Powód? Prozaiczny: jest Was, Czytelników, coraz więcej, generujecie mnóstwo odsłon, a stary serwer przestał wyrabiać. I jest to dla nas wszystkich wspaniała wiadomość – dzięki temu wiemy, że nas czytacie i interesujecie się naszymi wpisami. Nie może jednak się to odbywać kosztem Was – dlatego też postanowiłam zakończyć przeboje ze starym serwerem.

I oto efekt: trafiliśmy w ostatnich dniach na zenbox.pl. Szukałam przede wszystkim remedium na ten problem – i, nie ukrywam, byłam również ciekawa, co mogą mi zaproponować jako stronie, której odwiedziny zdecydowanie przekraczają 100 000 użytkowników miesięcznie (to maksymalny pakiet, którego cena jest ustalona odgórnie – przy wyższej liczbie uu koszt ustalany jest indywidualnie). Jak widać – przekonali mnie. Długi czas ładowania strony minął jak ręką odjął. I mamy potwierdzenie tego w komentarzach z Waszej strony. Ja również się z tego cieszę, bo w ten sposób możemy pisać dla Was jeszcze więcej.

Ze swojej strony dodam, że dobrze znam ekipę odpowiedzialną za stworzenie zenbox.pl i nie skorzystałabym z ich oferty, gdybym nie miała pewności, że zaopiekują się dobrze Tabletowo – a robią to w sposób perfekcyjny, co zresztą pokazują również na innych przykładach.

Zatem: miłego dnia i niech nam Tabletowo.pl rośnie (niekoniecznie tylko na fioletowo :)).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona