Tabletowe promocje na Dzień Kobiet (aktualizacja) | Tabletowo.pl

Tabletowe promocje na Dzień Kobiet (aktualizacja)

Dołącz do dyskusji 0

lp_414

Już jutro kobiety będą miały swoje święto. Z tej okazji sklepy przygotowują przeróżne promocje. My naturalnie skupimy się na tabletach. Owe promocje na Dzień Kobiet w gruncie rzeczy zostały zdominowane przez jedną firmę – Samsunga. Zdecydowana większość sklepów oferuje te same oferty, które powiązane są z koreańską firmą. Jedynie ze sklepu X-KOM odfiltrowałem inne tablety po promocyjnej cenie. Promocja trwa albo do końca weekendu, albo do wyczerpania zapasów.

Pod lupę zostały wzięte największe sklepy. W zdecydowanej większości prym wiodła promocja, którą można określić mianem Dzień Kobiet z Samsungiem. Przyznam szczerze, że byłem mile zaskoczony tak dużą akcją rabatową po tym, jak usłyszałem o kwocie wydanej przez Samsunga na marketing podczas gali rozdania Oscarów. Oscarowe selfie było zaplanowaną akcją (na marginesie jakże udaną). The Wall Street Journal oszacowało, że Selfie kosztowało Koreańczyków niebagatelne 20 mln dolarów. Co za problem jest więc oferować tablety i inne sprzęty kilkaset złotych taniej. ;-)

W każdym z przypadków widać, że Samsung szeroką skalę promuje nie tylko urządzenia z serii Galaxy Tab 3, ale również tablety w ogóle, smartfony czy nawet aparaty. W najlepszym wypadku można zaoszczędzić nawet do 600 zł. De facto przy zakupie konkretnego zestawu – tablet Glalaxy Tab 3 7.0 TN210 i aparat Samsung NX2000. W każdym ze sklepów (oprócz Agito.pl) zestaw po obniżce z 2199 zł na 1599 zł. W innych przypadkach oszczędności mogą już być sporo niższe.

Galaxy Tab 3 7.0

Oferty sklepów różnią się między sobą minimalnie kwotą, jaką można zaoszczędzić. Za tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T210 (Wi-Fi) trzeba zapłacić 499 zł. Jedynie sklep X-KOM dorzuca kartę pamięci o pojemności 16 GB, za co plus. Oszczędność rzędu stu złotych.

Jeśli chodzi o tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T211, za niego należy zapłacić 729 zł w sklepie X-KOM oraz Sferis. W przypadku RTV Euro AGD cena za T221 została obniżona z 949 zł na 699 zł. Natomiast Komputronik serwuje Galaxy Taba 3 7.0 z 3G za 799 zł.

Galaxy Tab 3 10.1

Promocja dotyczy również tabletów Galaxy Tab 3 10.1 z samym Wi-Fi i modemem 3G. Model o oznaczeniu P5200, czyli ten z obsługą kart SIM, po obniżce wart jest 1199 zł w RTV Euro AGD, Sferis i X-KOM. Natomiast Komputronik życzy sobie o 100 zł więcej – 1299 zł. Cena wersji z samym Wi-Fi – P5210 – została obniżona do 949 zł w RTV Euro AGD, Sferis i X-KOM. Znowu w Komputroniku jest nieco drożej – równe 999 zł. Średnio oszczędzić można około 300 zł.

Odnośniki do promocji:

Coś jeszcze od X-KOM

Warto odnotować fakt, że sklep X-KOM dorzuca do promocyjnych cen darmową dostawę. Wygląda więc na to, że to X-KOM przygotował się najsolidniej do promocji i dorzucił też coś od siebie. Oprócz akcji z Samsungiem sklep przygotował też inne promocje, w których można kupić między innymi Nowego iPada Air z 16 GB pamięci wewnętrznej za 1899 zł (100 zł taniej). Jeśli natomiast jesteście zwolennikami Google, ale nie zapatrujecie się na ekosystem Apple’a, to powinna Was zainteresować pozycja Google Nexus drugiej generacji z folią ochronną na ekran, etui i słuchawkami z darmową dostawą za 1499 zł (wcześniej – 1629 zł).

nexus 7 2013 x-kom

By skorzystać z promocji X-KOM nie związanej z Samsungiem trzeba użyć kodu promocyjnego – DZIEN-KOBIET. Link do promocji tutaj.

Aktualizacja (8:54 – Kasia)

Swoje trzy grosze dołożyli również producenci, którzy z okazji Dnia Kobiet oferują tańsze tablety lub dodatki do tabletów gratis.

Tu na czoło peletonu wysuwa się Kiano z promocją, o której mogliście przeczytać kilka dni temu. Mowa oczywiście o rewelacyjnej (cóż, to najlepsze słowo) cenie na Elegance by Zanetti 8 z 3G. Za tablet z 3G, GPS, czterordzeniowym procesorem Mediateka i ekranem 7,85″ 1024 x 768 pikseli zapłacicie 499 złotych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Inną firmą, która postanowiła zaznaczyć swoją obecność podczas promocyjnych akcji z okazji Dnia Kobiet, jest Modecom. W oficjalnym sklepie firmy możemy kupić taniej (o 50-100 złotych) wybrane tablety, natomiast do wybranych smartfonów dodawane są gratisy – słuchawka Bluetooth lub słuchawki bezprzewodowe. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Jeśli spotkaliście się z jeszcze jakimiś promocjami z okazji Dnia Kobiet – dajcie znać w komentarzach!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona