TabletMan - tabletowa twarz Toshiby - Tabletowo.pl

TabletMan – tabletowa twarz Toshiby

Tabletowo.pl TabletMan - tabletowa twarz Toshiby Ciekawostki Toshiba

Każdy potrzebuje superbohatera. Wygląda na to, że aby zaistnieć na rynku tabletów internetowych, Toshiba zdecydowała się na wykreowanie postaci, która będzie reklamować jej produkty. TabletMan, bo o nim mowa, będzie twarzą japońskiego koncernu na rodzimym rynku. Jeśli kiedykolwiek wyjechałby za granicę, swoim wyglądem przyciągałby ciekawskie spojrzenia. Niczym bohater z filmu science-fiction, zbudowana z tabletów maskotka promuje markę i chwali oryginalność tabletów Toshiby.

Za stworzeniem TabletMana kryje się chęć ukazania przyszłości i pozwolenia każdemu na skosztowanie jej smaku. Odziany w czerń i tablety (jakkolwiek abstrakcyjnie to brzmi), superbohater przemierzał ulice japońskich miast umożliwiając przechodniom zagranie których wiadomości, które chcieliby przekazać swojemu ‚ja’ w przyszłości. Jak zareagowalibyście, gdyby podczas spaceru minął Was tak niecodziennie ubrany człowiek?

Mam mieszane odczucia, jeśli chodzi o postać TabletMana. Czy w dzisiejszych czasach wielomilionowe koncerny potrzebują maskotki, by zainteresować klientów swoimi produktami? Czy nie wystarczy logo lub błyskotliwa kampania promocyjna? Dobry sprzęt nie potrzebuje reklamy, ponieważ wieści o nim rozniosą zadowoleni użytkownicy. Toshiba ma na swoim koncie kilka porządnych tabletów, ale do tytułu lidera rynku brakuje jej bardzo dużo.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona