Tablet ZTE Light z Androidem i 7-calowym ekranem | Tabletowo.pl

Tablet ZTE Light z Androidem i 7-calowym ekranem

Dołącz do dyskusji 0
Tablet ZTE Light z Androidem

ZTE, jedna z największych chińskich firm telekomunikacyjnych, zaprezentowała pierwszy w swej historii tablet internetowy. Urządzenie, jak zdecydowana większość modeli mających premierę w ostatnim czasie, pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android – w wersji 2.1.

Parametry techniczne ZTE Light, bo właśnie taką nazwę przyjął ten tablet, to między innymi 7-calowy wyświetlacz dotykowy, 512MB RAM, 512MB ROM, WiFi, 3G , GPS oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix.

Dopełnieniem jego specyfikacji jest Bluetooth, 3,5 mm wyjście słuchawkowe, slot kart SD. Co ciekawe, producent obiecuje, że bateria w ZTE Light będzie pozwalała na pracę przez maksymalnie dziesięć godzin – nieźle, prawda?

Niestety, na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle ZTE Light, ważący jedyne 403 gramy, pojawi się w sprzedaży na polskim rynku. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce tak się stanie i że jego koszt nie będzie zbyt wysoki.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona