Tablet Xiaomi MiPad poznamy już 23 kwietnia? | Tabletowo.pl

Tablet Xiaomi MiPad poznamy już 23 kwietnia?

Dołącz do dyskusji 0

xiaomi-tablet-leaked-2

Xiaomi to firma dobrze znana wszystkim miłośnikom mocnych smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Ostatnio też pokazała, że potrafi stworzyć interesujący phablet, Redmi Note. Brakuje na razie w tej układance tabletu, ale i to może się niedługo zmienić.

Według plotek i przecieków Xiaomi pracuje już od dłuższego czasu nad tabletem o nazwie MiPad. Ma on być wyposażony w procesor Snapdragon 400, 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej. Obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości HD (720p), ale na razie jeszcze nie wiadomo czy będzie on mieć 7 cali, czy może trochę więcej. Poza tym dostaniemy w nim również 8-megapikselowy aparat, łączność 4G LTE oraz Androida 4.3 Jelly Bean. Nie wiadomo na razie również czy chińska firma zdecyduje się na plastikową obudowę, czy może wybierze lepsze materiały i MiPad będzie metalowy.

23 kwietnia w Pekinie ma odbyć się konferencja Xiaomi i wiele osób sądzi, że to właśnie wtedy poznamy to urządzenie. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. Nie jest znana również cena za MiPad’a, ale Xiaomi już nieraz pokazało, że potrafią zaskoczyć bardzo pozytywnie przy wycenie swoich urządzeń.

xiaomi-tablet-leaked-1

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona