Tablet Sony Castor i smartfon Sirius zadebiutują na MWC 2014? - Tabletowo.pl

Tablet Sony Castor i smartfon Sirius zadebiutują na MWC 2014?

Dołącz do dyskusji 0

Sony już dość długo każe nam czekać na kolejny tablet spod swoich skrzydeł. Ostatni, Xperia Tablet Z, został zaprezentowany podczas targów MWC 2013 w Barcelonie, czyli… rok temu. Już 24 lutego rozpocznie się tegoroczna edycja wydarzenia i właśnie tego dnia rano będzie miała miejsce konferencja prasowa Sony. Nowości, które ma przedstawić japoński koncern, utrzymywane są w wielkiej tajemnicy.

Niemniej w sieci pojawia się wiele domysłów dotyczących urządzeń, które mogą zostać zaprezentowane w Barcelonie. I tak, nie wiem czy pamiętacie, jak jakiś czas temu pojawiało się dość sporo spekulacji dotyczących 5,2-calowego urządzenia o kodowej nazwie Sirius. Między innymi tego modelu, mającego być odświeżeniem Xperia Z1, spodziewamy się na stoisku Sony.

Ale pojawia się także wiele spekulacji dotyczących nowego tabletu producenta, który interesuje nas najbardziej. Według informacji miałby to być bezpośredni następca Xperia Tablet Z. Ten z kolei nosi kodową nazwę Castor. Warto mieć na uwadze, że już pod koniec ubiegłego roku w wywiadzie dla Japanese Business Publication House, jeden z członków zarządu Sony potwierdził, że trwają prace nad kolejnym 10-calowym tabletem (o czym pisaliśmy tutaj).

Póki co tyle informacji musi nam wystarczyć. Wszystkiego dowiemy się już 24 lutego w Barcelonie podczas MWC 2014. Warto przypomnieć, że na ten sam dzień Samsung zaplanował swoją konferencję, na której najprawdopodobniej światło dzienne ujrzy Galaxy S5.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona