Tablet Samsunga z Windows 8 zostanie pokazany w przyszłym tygodniu? - Tabletowo.pl

Tablet Samsunga z Windows 8 zostanie pokazany w przyszłym tygodniu?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablet Samsunga z Windows 8 zostanie pokazany w przyszłym tygodniu? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Samsung jest jednym z producentów, którzy mają najwięcej tabletów w swoim portfolio. Potencjalnym klientom oferuje mnóstwo ciekawego sprzętu, przy czym przekątna ekranu każdego z nich jest bardzo różna. W jego ofercie znajdziemy następujące modele z systemem od Google: Galaxy Note (5,3″), Galaxy Tab 7.7, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 10.1 oraz najstarszy – Galaxy Tab 7, a także z obecną wersją systemu Microsoftu (Windows 7) – Series 7 Slate (11,6″). Kiedy doczekamy się tabletu Samsugna z Windows 8?

Dość niespodziewanie na kilka dni przed targami IFA 2011 Samsung zaprezentował wspomniany wyżej tablet z Windows 7Series 7 Slate. Jak zostało zapowiedziane, sprzęt ma mieć możliwość aktualizacji systemu do „ósemki”, gdy tylko ta pojawi się oficjalnie na rynku. Nie oznacza to jednak, że Samsung nie pracuje nad kolejnym tabletem, działającym w oparciu o Windows 8.

Według najnowszych, całkowicie nieoficjalnych informacji, Samsung pracuje nad tabletem z Windows 8, którego pierwszy oficjalny pokaz ma mieć miejsce prawdopodobnie już w następnym tygodniu. Wtedy to bowiem będzie się odbywać konferencja Microsoftu – BUILD (13-16 września).

Ciekawe czy powyższe plotki o pierwszym oficjalnym pokazie tabletu Samsunga z Windows 8 okażą się prawdziwe… Tymczasem przypomnijcie sobie filmik pokazujący działanie najnowszej, przygotowywanej wersji systemu Microsoftu:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona