Tablet Prestigio PMP5097CPRO: 9,7" i Android 4.0 - Tabletowo.pl

Tablet Prestigio PMP5097CPRO: 9,7″ i Android 4.0

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablet Prestigio PMP5097CPRO: 9,7" i Android 4.0 Nowości

Dziś typowo polski dzień na Tabletowo (rym całkowicie niezamierzony ;)). Najpierw poznaliśmy ceny Asusa Transformer Pad 300 i dostępność modelu (6 maja, od 1699 złotych), później okazało się, że na półki sklepowe trafił Samsung Slate PC, którego cena powala na kolana – 6999 złotych. Kolejnym tabletem, który wkrótce zadebiutuje w Polsce, będzie Prestigio PMP5097CPRO. Osobista uwaga: „uwielbiam” nazwy urządzeń tego producenta… są tak „łatwe” do zapamiętania…

Najnowsza propozycja Prestigio, to urządzenie wyposażone w wyświetlacz IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, pracujące w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, dzięki jednordzeniowemu procesorowi ARM Cortex-A8 o częstotliwości taktowania 1GHz.

Sprzęt posiada także 8GB pamięci wewnętrznej, 1GB RAM, slot kart pamięci, kamerkę o rozdzielczości 0,3 Mpix, WiFi oraz oferuje dostęp do sklepu Google Play. Nie znalazłam informacji dotyczących obecności w tym modelu wyjścia HDMI (otrzymałam informację, że jest HDMI), Bluetooth ani GPS i 3G.

Do zestawu z tabletem dołączany jest skórzany pokrowiec. Cena Prestigio PMP5097CPRO wynosi 999 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona