Tablet Pierre Cardin w ofercie Groupon za 299 złotych - Tabletowo.pl

Tablet Pierre Cardin w ofercie Groupon za 299 złotych

Tabletowo.pl Tablet Pierre Cardin w ofercie Groupon za 299 złotych Nowości

Ostatnio coraz częściej na łamach Tabletowo.pl piszemy o tanich tabletach. Tanich, czyli takich do 300-500 złotych. Okazuje się bowiem, że tego typu sprzęt cieszy się sporym zainteresowaniem. Na tapetę weźmy choćby model GoClever Tab A73 kojarzony wyłącznie z Biedronką, w ofercie której można go nabyć za 369 złotych. Ale warto wspomnieć także o Lark FreeMe 70.2S za 369 złotych w akcji Gazety Wyborczej i Vobis czy tablecie Dante za 399 złotych. Takich przykładów można mnożyć. Trzeba jednak umieć odróżnić prawdziwie ciekawą okazję od chłamu. Dziś w ofercie Groupon pojawił się tablet Pierre Cardin za 299 złotych. Cena przyciągająca oko, ale czy warto się zainteresować tym modelem?

Tablet Pierre Cardin nie może się pochwalić interesującą specyfikacją. Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim 7-calowy wyświetlacz oporowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor IMAP210 o częstotliwości taktowania 1GHz, ledwie 256MB RAM (wszystkie wspomniane wyżej modele mają 512MB RAM) oraz jedyne 2GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Jak się zapewne domyślacie, nie uświadczymy tu Androida 4.0 i raczej nie zapowiada się, by producent zamierzał aktualizować urządzenie do tej wersji. W zamian otrzymujemy tablet działający pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread. Oprócz tego sprzęt posiada akumulator o pojemności 3000 mAh, WiFi, kamerkę do połączeń wideo, port miniUSB. Nie ma Bluetooth, GPS ani 3G.

Połączenie niezbyt wydajnego procesora z ledwie 256MB RAM, oporowym wyświetlaczem i starszą, smartfonową wersją systemu za 299 złotych? Ja podziękuję. O wiele korzystniejsze wydają się oferty przytoczone na początku wpisu – z ekranami pojemnościowymi, lepszymi procesorami, 512MB RAM i Androidem 4.0 (na pokładzie lub w drodze). A cenowo przecież aż tak bardzo się nie różnią…

Oferta Groupon dostępna jest pod tym adresem.

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona