Tablet Pantech Element w ofercie AT&T - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Pantech Element w ofercie AT&T

Tabletowo.pl Tablet Pantech Element w ofercie AT&T Nowości

Większość z Was słyszała zapewne o gigancie telekomunikacyjnym AT&T. Jego zasługi dla rozwoju nowych technologii są niepodważalne – ich pracownicy otrzymali łącznie 11 nagród Nobla (sic!). A teraz, wraz z firmą Pantech, postanowili zaoferować światu nowy tablet.

Pantech Element, bo tak się owo urządzenie nazywa, można było podziwiać na ostatnich targach CES i właśnie teraz wchodzi do sprzedaży. Możemy go kupić już za 299,99 dolarów wraz z podpisaniem dwuletniej umowy z AT&T lub za 449,99 dolarów bez podpisywania czegokolwiek. Czy warto? Cóż – osądźcie sami.

Tablet posiada wodoodporną konstrukcję, która pozwoli bezpiecznie korzystać z niego w wannie (producent podaje, że może przetrwać metr pod wodą do 30 minut). Dodatkowo wyposażony jest m.in. w 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli i baterię o pojemności 6400 mAh, która ma wystarczyć na 12 godzin pracy. Tablet waży około pół kilograma, a jego wymiary to w przybliżeniu 21x15x1cm.

Procesor to dwurdzeniowa jednostka APQ 8060, pracująca z częstotliwością 1.5GHz. Pamięć wewnętrzna zmieści 16GB danych, a pamięć RAM wynosi 1GB. Urządzenie współpracuje z sieciami 2G, 3G i 4G HSPA+/LTE. Ponadto, urządzenie posiada aparat 5 Mpix z tyłu i 2 Mpix z przodu. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 3.2 – nie wiadomo czy producent ma w planach aktualizację do Ice Cream Sandwich.

Czekamy na relację czytelników zza wielkiej wody i odpowiedź czy faktycznie tablet ten jest tak odporny, jak zapowiada producent.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona