Tablet Pandigitial SuperNova u komisji FCC - Tabletowo.pl

Tablet Pandigitial SuperNova u komisji FCC

Tabletowo.pl Tablet Pandigitial SuperNova u komisji FCC Nowości

Często dochodzę do wniosku, że bardzo fajnie byłoby pracować w komisji FCC i mieć dostęp do najnowszych dachówek, smartfonów i komputerów na długo przed ich oficjalną prezentacją. Jednym z urządzeń, który ostatnio pojawiły się u Federalnej Komisji Łączności jest tablet Pandigital SuperNova.

Jest on następcą modelu Novel i bardziej przypomina ulepszony czytnik książek elektronicznych niż tablet. Wyposażono go w 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, system operacyjny Google Android 2.3 Gingerbread, 4GB pamięci wewnętrznej, wyjście HDMI, port miniUSB, kamerkę do wideorozmów 0.3 MP i aparat cyfrowy 3 MP oraz czytnik kart microSD do 32GB.

Jedynymi sekretami SuperNovy, które nie ujrzały światła dziennego są jego cena i dokładna data wprowadzenia na rynek. Mam jednak wrażenie, że te dane są już bardzo blisko. Jeśli gustujecie w suchych szczegółach technicznych, kliknijcie w źródło, aby uzyskać dostęp do strony FCC.

źródło via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona