Tablet Pandigital, czyli 7'' androidowego retro za $60 - Tabletowo.pl

Tablet Pandigital, czyli 7” androidowego retro za $60

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Tablet Pandigital, czyli 7'' androidowego retro za $60 Nowości

Jest różnica pomiędzy promocją a wyprzedażą mającą na celu wyczyszczenie magazynów z urządzeń, których nikt nie chce. Nie namawiamy Was do zakupu tabletu Pandigital, lecz jeśli szukacie „dachówki”, którą moglibyście zniszczyć, przekazać młodszemu rodzeństwu lub postawić na półce wraz z innymi przedmiotami kolekcjonerskimi, lepszej okazji nie znajdziecie.

Za $59,99 w sklepie Ben’s Outlet możecie nabyć tablet Pandigital. Jest to urządzenie retro, ponieważ cechuje się mocno przestarzałą specyfikacją i pracuje w oparciu o systemu operacyjny Android w wersji… 2.0, czyli Eclair. Musicie przyznać, że w dzisiejszych czasach rzadko widzi się to oprogramowanie; nawet najtańsze chińskie smartfony i tablety mają na pokładzie Androida 2.2. Froyo. System nie ma dostępu do sklepu Google Play, choć wyposażono go w substytut. Konfiguracja techniczna Pandigital obejmuje 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 600 pikseli, nieznany procesor Samsunga, 1GB pamięci wewnętrznej (!), czytnik kart pamięci SD/SDHC i MMC/MMC+, złącze audio 3,5 mm, port miniUSB, Wi-Fi b/g oraz akumulator o pojemności 1600 mAh.

Co ciekawe, tablet Pandigital nie ma fizycznych przycisków. Zastąpiono je wirtualnymi, wyświetlanymi na ekranie. Pachnie lodową kanapką, nie sądzicie? Jeżeli spodobał Wam się ten tablet i chcielibyście zostać jego właścicielami, pospieszcie się – w Ben’s Outfit nie zostało ich wiele!

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona