Tablet Onda v989 pobił 55 tysięcy punktów w AnTuTu!

Tablet Onda v989 pobił 55 tysięcy punktów w AnTuTu!

Dołącz do dyskusji 0

Benchmarki w przypadku topowych urządzeń nie mają dla mnie większego sensu. Oczywiście producenci mogą pochwalić się, że mają kilkaset punktów więcej niż rywale, ale nie zawsze przekłada się to na komfort pracy. Jednak nie ukrywam, że lubię czasem spojrzeć ile punktów osiągają już topowe urządzenia. 48 tysięcy punktów osiągniętych przez tablet Onda v989 to świetny rezultat, ale właśnie to urządzenie pobiło samo siebie i możemy dzięki temu podziwiać na filmie jak osiąga ponad 55 tysięcy!

Sami zobaczcie jak tablet Onda v989 zdobył 55527 punktów:

Wynik oszałamiający, ale zobaczmy dzięki czemu został on osiągnięty. Onda v989 to 9,7-calowy tablet, który wyświetla obraz  o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Za moc odpowiada w nim 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8-rdzeniowy procesor Allwinner A80 o taktowaniu 2 GHz. Układ ten pracuje w technologi big.LITTLE (4 x A7 oraz 4 x A15). Poza tym znajdziemy w nim baterię o pojemności 8000 mAh, system Android 4.4 KitKat oraz możliwość odtwarzania filmów 4K. Jego cena wynosi mniej niż 200 dolarów.

Oczywiście dobrze, że chińskie firmy jak Allwinner mogę powalczyć nie tylko ceną, ale i możliwościami z bardziej uznanymi markami, ale zastanawia mnie komu potrzeba jest taka moc? Nie lepiej skupić się na optymalizacji i wzorowej pracy, co jest często problemem Androida?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona