Tablet NTT TN116 z systemem Windows 8 | Tabletowo.pl

Tablet NTT TN116 z systemem Windows 8

Dołącz do dyskusji 0

Firma NTT jest naszym krajowym dostawcą, więc cieszy fakt, że prężnie się rozwija. Do jej oferty dodany właśnie został nowy tablet. Nie jest to kolejny, jak pewnie myślicie, sprzęt z Androidem, lecz tym razem z Windows 8. W ten sposób jest to pierwsze tego typu urządzenie (z tym systemem operacyjnym) w ofercie NTT.

Tablet NTT TN116 wyposażony jest w ekran o przekątnej 11,6-cala (rozdzielczość 1366 x 768 pikseli), procesor Intel Celeron 1037U tykający z częstotliwością 1,8 GHz (technologia wykonania 22 nm), 2 GB pamięci RAM, dysk twardy SSD 64 GB, grafikę Intel HD oraz baterię o pojemności 4000 mAh.

Urządzenie posiada bogaty pakiet złączy: miniHDMI, gniazdo kart microSD, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania, dwa porty USB 2.0 oraz gniazdo dokujące klawiatury. Ponadto posiada WiFi w standardach b/g/n, Bluetooth, dwa aparaty (kamera 2 Mpix przód i tył),  głośniki stereo oraz g-sensor.

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją, a jego cena ma wahać się w granicach 1700-2300 złotych w zależności od konfiguracji i oprogramowania.

Poniżej zamieszczam zdjęcia prezentujące urządzenie:

źródło: NTT

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona