Tablet Nokii z Windows 8? - Tabletowo.pl

Tablet Nokii z Windows 8?

Tabletowo.pl Tablet Nokii z Windows 8? Nokia Nowości Plotki / Przecieki

Eldar Murtazin, rosyjski recenzent telefonów komórkowych i tabletów, po raz kolejny podzielił się na Twitterze ciekawymi informacjami o nieznanych jeszcze urządzeniach. Tym razem dotyczą one fińskiego koncernu Nokia i jego planów wprowadzenia na rynek 4 smartfonów z systemem Windows Phone 7 oraz, co jest dla nas najbardziej interesujące, tabletu mającego pracować pod kontrolą Windows 8.

Tabletowo.pl Tablet Nokii z Windows 8? Nokia Nowości Plotki / Przecieki

Dlaczego właśnie Windows? Nie wiadomo. Nokia, pomimo ogłoszenia legendarnego już połączenia sił z Microsoftem, zapowiedziała, że zmiana strategii nie przeszkodzi dalszemu rozwojowi systemu MeeGo. Nie było wtedy ani słowa o wprowadzeniu systemu Windows (Phone) na urządzenia inne, niż najnowsze smartfony.

Czyżby koncern zmienił zdanie? Jeśli tak, to co mogło mieć na to wpływ? Dlaczego zamiast intrygująco zapowiadającego się MeeGo na tablecie Nokii miałby wylądować system z okienkami?

Podzielcie się swoimi przypuszczeniami w komentarzach.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona