Tablet MSI dostrzeżony w FCC – czy jest to S100? | Tabletowo.pl

Tablet MSI dostrzeżony w FCC – czy jest to S100?

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio mamy prawdziwe zatrzęsienie jeśli chodzi o tablety z Windows 8.1 na pokładzie. Są to przeważnie urządzenia tanie, ale takie ze średniej półki też się pojawiają. Teraz w FCC pojawił się nowy sprzęt od MSI, ale na razie wszystko wskazuje na to, że jest to znany nam już MSI S100. 

Tablet od MSI ma według informacji z FCC 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli z 10 punktowym dotykiem, 4-rdzeniowy procesor Intel Atom oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim także 64 GB pamięci wbudowanej, 2 aparaty (2 mpix) oraz porty mini HDMI i microUSB. Poza tym jest także port, w którym można doczepić dodatkową klawiaturę. Wszystko pracuje pod kontrolą Windowsa 8.1.

msi-win8-tab_03

Ta specyfikacja jest identyczna jak w modelu MSI S100, który został zaprezentowany na targach Computex 2014. Jeśli potwierdzą się te przypuszczenia i jest to jedno urządzenie to do specyfikacji możemy jeszcze dopisać procesor Intel Bay Trail T oraz baterię o pojemności 7500 mAh. Jego grubość to 10,2mm, a waga 590 gram. Nie jest znana dokładna data premiery ani cena tego urządzenia. Oczywiście na razie nie wiadomo czy będzie to atrakcyjny wybór, ponieważ zależy to od ceny.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona