Tablet LG (H1000B) z Windows 7 w FCC (aktualizacja) - Tabletowo.pl

Tablet LG (H1000B) z Windows 7 w FCC (aktualizacja)

Tabletowo.pl Tablet LG (H1000B) z Windows 7 w FCC (aktualizacja) LG Nowości Plotki / Przecieki

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że LG planuje nas miło zaskoczyć. Po plotkach na temat premiery pierwszego tabletu internetowego firmy, pracującego pod kontrolą Androida, przyszła pora na kolejne nieoficjalne, aczkolwiek nieco bardziej potwierdzone, informacje.

Tym razem mamy do czynienia ze zdjęciem urządzenia, które zostało zrobione w FCC (amerykańskiej Federalnej Komisjii Łączności). O modelu tym wiemy stosunkowo niewiele. Nadano mu nazwę kodową LG H1000B oraz działa na systemie operacyjnym Windows 7.

Wiadomo także, że sprzęt oferuje możliwość korzystania z WiFi oraz Bluetooth. Spekuluje się natomiast na temat procesora, jaki mielibyśmy w nim znaleźć. Według najnowszych informacji, jest to jedna z jednostek Intela z rodziny Atom. Niestety, nie wiadomo która dokładnie.

Tym razem nie można zaliczyć przecieku do obfitych. Trzeba jednak być zadowolonym z faktu, że w sieci znalazło się zdjęcie i pierwsze informacje na temat kolejnego tabletu LG. Jest to dla nas bardzo dobra wiadomość – producenci chcą nam dać wybór na tabletowym rynku, nie poprzestając tworzenia wyłącznie po jednym modelu.

W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak czekanie na kolejne nieoficjalne informacje na temat tabletu LG z Windows 7.

AKTUALIZACJA (21.11.2010):

Tablet został oficjalnie zaprezentowany przez LG jako E-Note H1000B.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona