Tablet Le Pan III z wizytą w FCC - Tabletowo.pl

Tablet Le Pan III z wizytą w FCC

Tabletowo.pl Tablet Le Pan III z wizytą w FCC Nowości

Amerykańska Federalna Komisja Łączności (FCC) jest skarbnicą wiedzy na temat urządzeń, które za jakiś czas pojawią się na rynku. Ostatnio trafił do niej tablet Le Pan III, po którym słuch zaginął po oficjalnej prezentacji na targach CES 2012 w styczniu. Teraz już wiemy, że producent nie zaniechał jego produkcji i za jakiś czas faktycznie trafi do sklepów. Sprawdźmy czy urządzeniem tym warto się w ogóle interesować.

Le Pan III jest jednym z trzech zaprezentowanych przez firmę tabletów – co więcej, jest najciekawszym modelem spośród nich. Do najważniejszych jego parametrów technicznych należy zaliczyć przede wszystkim dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4460, 1GB RAM, Androida 4.0 Ice Cream Sandwich oraz wyświetlacz o przekątnej 9,7″ (niestety, rozdzielczość nie jest znana).

Pozostałe dane techniczne obecnie znane to aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerka 2 Mpix, GPS, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, WiFi oraz Bluetooth 4.0. Sprzęt nie posiada wyjścia HDMI, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że będzie go można podłączyć do telewizora za pomocą specjalnego adaptera.

Le Pan III zapowiada się całkiem interesująco, aczkolwiek kluczową rolę odegra jego cena, która na chwilę obecną nie jest znana. Wiadomo za to, że jego nieco tańszy odpowiednik (Le Pan II ze Snapdragonem i aparatem 2 Mpix) kosztuje 300 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona