Tablet Lark FreeMe 70.1. Niska cena to nie wszystko... - Tabletowo.pl

Tablet Lark FreeMe 70.1. Niska cena to nie wszystko…

Tabletowo.pl Tablet Lark FreeMe 70.1. Niska cena to nie wszystko... Nowości

Na rynku tabletów internetowych robi się coraz ciaśniej. Każdy z producentów chce zgarnąć choć najmniejszą jego cząstkę dla siebie. Tak też jest w przypadku firmy Lark, która w modelu FreeMe 70.1 oferuje połączenie 7-calowego ekranu o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesora 800 MHz i Androida 2.3 Gingerbread.

Wszystko fajnie… tylko dlaczego nigdzie nie jest napisane czy ekran jest oporowy, czy pojemnościowy…? Patrząc na cenę urządzenia – 499 złotych – odpowiedź nasuwa się sama. Ostatnio wspominałam, że kluczem do serc klientów jest połączenie niezłych parametrów technicznych, ciekawego designu i stosunkowo niskiej ceny – w tym przypadku został spełniony tylko ostatni warunek. A przecież niska cena to nie wszystko…

Biorąc pod uwagę zaprezentowany niedawno tablet Trak tPad-7121, którego parametry techniczne są znacznie lepsze (łącznie z ekranem pojemnościowym, procesorem 1,2 GHz i 512MB RAM) za 899 złotych, wolałabym dołożyć te 400 złotych i mieć coś, co zaspokoi – przynajmniej w jakimś stopniu – moje potrzeby (o których to tak ładnie PR-owcy Larka napisali w poniższej informacji prasowej). Z kolei jeśli ktoś nie potrzebuje nie wiadomo jak dobrych parametrów technicznych i zależy mu jedynie na niskiej cenie – pewnie na tablet Larka się skusi.

Tymczasem poniżej znajdziecie więcej informacji na temat modelu Lark FreeMe 70.1.

Tabletowo.pl Tablet Lark FreeMe 70.1. Niska cena to nie wszystko... Nowości

Najważniejsza jest potrzeba, którą można zaspokoić. A tych najnowszy Lark FreeMe 7.01 może zaspokoić wiele. Czytanie elektronicznych publikacji, dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza i kontaktów, a także do wszystkiego, co kryje się pod hasłem Internet z serwisami społecznościowymi na czele. Może wiele i pojawia się w najlepszym czasie – roku tabletów!

7. calowy ekran dotykowy 800×480 pikseli, żyroskop, procesor 800 MHz, 256MB pamięci RAM i 4 GB pamięci flash, gniazdo kart mikroSD, WiFi 802.11 b/g i system Android 2.3 Gingerbread w polskiej wersji językowej. Bateria litowo-polimerowa zapewniająca 5 godzin pracy bez ponownego ładowania. Sugerowana cena detaliczna 499 zł (z VAT)

LARK FreeMe 7.01 to bardzo zgrabne i wygodne wielofunkcyjne urządzenie komunikujące się z bezprzewodowo z Internetem. 7-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 800×480 sprawia, że FreeMe to wygodne, kieszonkowe narzędzie do przeglądania stron internetowych, aktywnego udziału w życiu społeczności internetowej (Facebook, Twitter, Nasza Klasa, itp.), prowadzenia korespondencji e-mailowej, ściągania i oglądania filmów i zdjęć oraz czytania e-prasy i e-booków.

Zainstalowana usługa Android Market zapewnia dostęp do stale rosnącej liczby bezpłatnych oraz płatnych aplikacji służących do niezliczonej liczby zastosowań biznesowych, naukowych i rozrywkowych.

Ściągnięte materiały zapisywane mogą być na wewnętrznej pamięci flash (4 GB) oraz na kartach pamięci microSD: urządzenie ma gniazdo umożliwiające użycie kart o pojemności do 32 GB. Złącze mini HDMI umożliwia łatwą transmisję obrazu i dźwięku do urządzeń zewnętrznych: wzmacniacza i głośników, telewizora czy projektora.

Lark FreeMe 70.1 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł (z VAT). Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a użytkownicy otrzymują dostęp do rocznej darmowej aktualizacji oprogramowania (dostępne na www.lark.com.pl).

Główne cechy urządzenia:
• 7 calowy dotykowy ekran rozdzielczości 800×480
• procesor 800 MHz
• pamięć operacyjna RAM 256 MB
• wewnętrzna pamięć flash – 4 GB
• żyroskop (czujnik położenia), m.in. automatyczne obracanie obrazu pion-poziom
• karta WiFi 802.11b/g
• System Antroid 2.3 Gingerbread w polskiej wersji językowej
• możliwość instalacji aplikacji m.in. z Android Market
• pełna funkcjonalność multimedialna – odtwarza pliki muzyczne mp3 i WMA
• odtwarzanie plików wideo w rozdzielczości do 720p (pliki MP4/ASF/WMV/AVI/DIVX)
• przeglądanie zdjęć (pliki BMP/JPG/PNG)
• gniazdo kart pamięci microSD – do 32 GB
• złącza: mini USB 2.0 i złącze mini HDMI oraz gniazdo słuchawkowe
• wbudowany głośnik i mikrofon
• wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewniający ok. 5 godzin pracy bez
doładowania

W opakowaniu:
tablet FreeMe 7.01
• słuchawki
• kabel USB
• ładowarka sieciowa
• adapter USB mini – USB A

Tabletowo.pl Tablet Lark FreeMe 70.1. Niska cena to nie wszystko... Nowości

informacja prasowa, Lark

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona