Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki) - Tabletowo.pl

Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki)

Tabletowo.pl Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki) Ciekawostki Nowości

Tablet i smartfon w jednym abonamencie – brzmi interesująco, nie sądzicie? Przyznaję, że Plus pozytywnie mnie zaskoczył, bowiem nie spodziewałam się, że to właśnie ten operator będzie pierwszym, w ofercie którego pojawi się taka właśnie oferta. Już od 12 listopada wszyscy zainteresowani dwoma urządzeniami: smartfonem i tabletem, będą mogli podpisać umowę z Plusem w ramach jednego abonamentu. Oferta będzie dotyczyła zarówno ofert abonamentowych: Plus Abonament i Plus dla Firm, jak i mix – Plus Mix.

Jak informuje Plus: „zestawy dostępne będą w dedykowanych promocjach z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, dużymi pakietami minut do wszystkich sieci oraz pakietami danych pozwalającymi na swobodny dostęp do internetu bez obaw o koszty”.

Początkowo dostępne będą wyłącznie dwa zestawy. Warto wspomnieć, że oba smartfony umożliwiają dzielenie się połączeniem internetowym z tabletem (tethering):
– Sony Xperia J i Modecom FreeTAB 9701,
– Samsung Galaxy mini 2 i Modecom FreeTAB 9701.

Modecom FreeTab 9701 do najnowszych cudów techniki, niestety, nie należy. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i zostało wyposażone w jednordzeniowy procesor Allwinner A10 Cortex A10 o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB RAM oraz 9,7-calowy ekran IPS 1024 x 768 pikseli. Oferuje także aparat 2 Mpix, kamerkę, akumulator o pojemności 7000 mAh, wyjście microHDMI, slot kart microSD oraz dwa porty microUSB.

Cena poszczególnych urządzeń na wolnym rynku zaczyna się od:
– Sony Xperia J: 1100 złotych,
– Samsung Galaxy Mini 2: 535 złotych,
– Modecom FreeTab 9701: 660 złotych.

Plus Abonament (24 miesiące):

Tabletowo.pl Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki) Ciekawostki Nowości

Plus dla Firm (umowa na 24 miesiące):

Tabletowo.pl Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki) Ciekawostki Nowości

Plus mix:

Tabletowo.pl Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki) Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki) Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Tablet i smartfon w jednym abonamencie w Plusie (cenniki) Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona