Tablet i smartfon Op3n Dott od dziś w sprzedaży w Tesco – za 399 złotych | Tabletowo.pl

Tablet i smartfon Op3n Dott od dziś w sprzedaży w Tesco – za 399 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Sytuacja, w której idąc po chleb, mąkę, alkohol i kupujemy w tym samym sklepie również elektronikę, przestała mnie już dziwić. Tablety i smartfony zaczęły się regularnie pojawiać w ofertach hiper- i supermarketów, jak i dyskontów, stając się jeszcze bardziej dostępne dla „zwykłych”, niewymagających, użytkowników. Nic więc dziwnego, że sieć sklepów Tesco postanowiła zaprezentować i wprowadzić do sprzedaży (z dniem dzisiejszym) nową markę elektroniki: Op3n Dott.

W ramach oferty marki dostępne są aktualnie trzy produkty:

  • tablet: 399 złotych,
  • smartfon: 399 złotych,
  • opaska fitness: 249 złotych.

Co oferują debiutujące urządzenia?

Tablet został wyposażony w 7,85-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, procesor Intel Atom Z2520 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix i kamerkę 2 Mpix. Całość działa pod kontrolą Androida w wersji 4.4 KitKat – podobnie jest w przypadku smartfona.

Smartfon z kolei ma ekran 4,5” QHD, czterordzeniowy procesor (brak konkretów co to za jednostka), dual SIM i, podobnie, jak w tablecie, 8GB pamięci, 1GB RAM, kamerkę 2 Mpix i aparat 5 Mpix.

Opaska natomiast, jeśli by kogoś interesowało, ma służyć głównie do celów treningowych, jak również monitorowania: posiłków, snu i aktywności fizycznej.

Wszystkie produkty, o których mowa powyżej, trafiły dziś do sprzedaży w Tesco.

Op3n-Dott-smartfon-tesco-1 op3n-dott-tablet-tesco1 op3n-dott-opaska-tesco

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona