Tablet Huawei IDEOS S7 (jako Orange Tablet) w Orange

Firma Huawei wprowadza do sprzedaży w Polsce tablet Huawei IDEOS S7. Jest to multimedialny, elegancki sprzęt na platformie Android 2.1. Urządzenie wyposażono w 7-calowy, dotykowy ekran pojemnościowy WVGA oraz szybki procesor 1GHz Snapdragon.

Smukła obudowa i kompaktowe kształty urządzenia pozwalają na korzystanie z Internetu, przeglądanie zdjęć oraz oglądanie filmów w dowolnym miejscu i czasie. Użytkownik może także rozbudowywać funkcje urządzenia i korzystać z bogatej oferty aplikacji dostępnych w Android Market.

IDEOS S7 zaprojektowano z myślą o tym, aby użytkownik mógł wygodnie korzystać z urządzenia i łatwo dostosować je do swoich potrzeb. Niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się np. w kieszeni marynarki, a specjalnie zaprojektowana obudowa z podpórką pozwala na łatwe ustawienie tabletu na biurku.

Tablet Huawei S7 posiada wbudowany GPS, co umożliwia korzystanie z nawigacji satelitarnej. Urządzenie wyposażono także m.in. w czujnik światła, który automatycznie dopasowuje kontrast ekranu do otoczenia, akcelerometr oraz cyfrowy kompas.

Mocną stroną urządzenia jest szybka transmisja danych HSPA, wbudowany moduł Wi-Fi, Bluetooth i obsługa kart SIM. Dzięki temu użytkownik może swobodnie wybierać sposób połączenia z Internetem, wykonywać z tabletu połączenia głosowe, a także wysyłać SMSy, MMSy czy E-maile.

Połączenie rozbudowanych funkcji, szybkiej transmisji danych oraz przystępnej ceny, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku urządzeniami tej klasy, sprawiają, że Huawei IDEOS S7 jest niewątpliwie ciekawą propozycją dla użytkowników poszukujących nowoczesnego, multimedialnego tabletu.

Specyfikacja Huawei IDEOS S7:
– 7-calowy ekran dotykowy pojemnościowy (800×480 pikseli, WVGA),
– procesor: 1GHz Qualcomm Snapdragon,
– Android 2.1 z pełnym dostępem do Android Market,
– WiFi 802.11b/g/n,
– Bluetooth 2.1,
– 3G,
– HSDPA: do 7,2 Mbit/s, HSUPA: do 5,76 Mbit/s,
– slot kart microSD,
– microUSB,
– 3,5 mm wyjście słuchawkowe,
– aparat o rozdzielczości 2 Mpix,
– GPS,
– akcelerometr,
– cyfrowy kompas,
– czujnik światła.

Dostępność

Huawei IDEOS S7 będzie dostępny w sprzedaży w ofercie Orange pod nazwą Orange Tablet od drugiej połowy grudnia 2010 r.

informacja prasowa, Huawei