Tablet HP Mesquite za 89 dolarów w Czarny Piątek - Tabletowo.pl

Tablet HP Mesquite za 89 dolarów w Czarny Piątek

Dołącz do dyskusji 0

Firmy HP i Intel oferują budżetowy tablet internetowy z Androidem, który będzie możliwy do zakupienia w Czarny Piątek za jedyne 89 dolarów!

Tabletowo.pl Tablet HP Mesquite za 89 dolarów w Czarny Piątek Nowości

HP Mesquite, bo o tym tablecie mowa, nie zachwyca specyfikacją techniczną, ale patrząc na cenę nie powinno to zaskakiwać. Na wyposażeniu urządzenia znajdziemy 7-calowy ekran o rozdzielczości najpewniej 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor Intel Atom Z2420 (Medfield) taktowany zegarem 1,2 GHz, który będzie wspomagany przez 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB na dane z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD. Dodatkowo, na pokładze WiFi, Bluetooth, kamerka VGA i akceleromierz. Bateria pozwala na 5 godzin użytkowania. Całość pracuje pod dyktando systemu Android.

Z informacji ujawnionych przez Intela wynika, że tablet będzie oferowany, we wspomnianej wcześniej cenie 89 dolarów, w Czarny Piątek, a więc zaraz po amerykańskim święcie Dziękczynienia – w dniu rozpoczynającym sezon zakupów na Gwiazdkę.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona