Tablet Haina - ciekawy chińczyk z Windows 7 i Intel Atom N450 - Tabletowo.pl

Tablet Haina – ciekawy chińczyk z Windows 7 i Intel Atom N450

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablet Haina - ciekawy chińczyk z Windows 7 i Intel Atom N450 Chińskie Nowości

Jak już zdążyliśmy się przekonać, chińskie tablety internetowe nie zawsze są kiepskiej jakości. Co więcej, nie wszystkie są z marnymi danymi technicznymi. Takim właśnie jest urządzenie Haina, którym – jak się przekonacie – warto się zainteresować.

Specyfikacja tabletu Haina to przede wszystkim dotykowy ekran rezystancyjny o przekątnej 10-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, obsługujący multitouch. Sercem urządzenia pracującego pod kontrolą mobilnego systemu MicrosoftuWindows 7 – jest procesor Intel Atom N450 o taktowaniu 1,66GHz.

Na pokładzie najnowszego chińczyka znajdziemy także WiFi, kamerkę internetową, slot kart SIM, Ethernet, wyjście VGA, akcelerometr, 3,5 mm wyjście słuchawkowe, 3G oraz dwa porty USB.

Haina będzie dostępny w połowie następnego miesiąca w Chinach. Nic nie wiadomo odnośnie dostępności urządzenia w Europie. Jego cena nie została ujawniona, jednak ma oscylować w granicach ok. 370 dolarów.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona