Tablet Google od Asusa. Transformer Pad Infinity 700 w czerwcu - Tabletowo.pl

Tablet Google od Asusa. Transformer Pad Infinity 700 w czerwcu

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablet Google od Asusa. Transformer Pad Infinity 700 w czerwcu Asus Nowości Plotki / Przecieki

Targi Computex 2012 opanowane zostały przez nowości Asusa, a my w dalszym ciągu nie doczekaliśmy się rynkowej premiery dwóch urządzeń zaprezentowanych w Barcelonie na MWC 2012. Mam na myśli Asusa Padfone, którego na razie próżno szukać w Europie oraz Asusa Transformer Pad Infinity 700, który jeszcze nie zadebiutował na półkach sklepowych w żadnym kraju. Nic więc dziwnego, że za każdym razem, gdy piszemy o tabletach Asusa, pojawia się pytanie o datę premiery tego modelu. A my wciąż nie wiemy co odpowiedzieć.

Asus Transformer Pad Infinity 700 miał zadebiutować w pierwszych krajach w drugim kwartale bieżącego roku. Spodziewaliśmy się, że będzie to raczej jego początek, czyli kwiecień, najpóźniej maj. Mamy czerwiec, a o hybrydzie tej jak nie było nic słychać, tak nie jest w dalszym ciągu. Ostatnio rozmawiałam z kilkoma zaprzyjaźnionymi dystrybutorami elektroniki, którzy twierdzili, że Transformer Pad Infinity 700 trafi do Polski jeszcze w czerwcu. Czy tak będzie – przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Z informacji uzyskanych przez redakcję AndroidAuthority podczas tajwańskich targów wynika, że Asus miał problemy z dostawcami, przez co urządzenie trafi do sprzedaży pod koniec czerwca. Wtedy to ma być dostępne w amerykańskiej sieci AT&T w dwóch konfiguracjach: z WiFi oraz z LTE, a jego cena ma się zaczynać od 499 dolarów (najprawdopodobniej z WiFi).

Redakcja wspomnianego serwisu została również poinformowana przez przedstawiciela Asusa, że tablet Google (znany jako Google Asus Nexus) będzie faktycznie pochodził z fabryki tajwańskiego koncernu. Co więcej, jego debiut ma mieć miejsce pod koniec czerwca, co jednoznacznie wskazuje na konferencję Google I/O.

Czekamy!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona