Tablet Google (od Asusa) najwcześniej w maju - Tabletowo.pl

Tablet Google (od Asusa) najwcześniej w maju

Przyznam, że do momentu, w którym zaczęto spekulować, że tablet Google będzie pochodził od Asusa, plotki na temat urządzenia z logo internetowego giganta przyjmowałam z lekkim dystansem. Ale wtedy właśnie się to zmieniło. Wszystko przez to, że cała sprawa jest bardzo tajemnicza i, może się okazać, że nieco zagmatwana. Bo co jeśli zaprezentowany na CES 2012 tablet Asus Memo ME370T to tajemniczy sprzęt Google?

Od dłuższego czasu w sieci pojawia się mnóstwo spekulacji dotyczących tego, że Google chce wejść na rynek tabletów z własnym urządzeniem (najprawdopodobniej z ekranem o przekątnej 7″ i rozdzielczością 1280 x 800 pikseli i Androidem 4.0), które będzie mogło zawalczyć z pozostałymi firmami nie tylko parametrami technicznymi, ale także i ceną. Zaprezentowana w styczniu asusowa mała wyścigówka zaskoczyła wszystkim bardzo niską ceną – 249 dolarów. Już wtedy wydawało nam się to podejrzane. Ale przyznaję, nie pomyślałam, że może stać za tym układ z Google. A wiele wskazuje na to, że może.

DigiTimes donosi, że 7-calowy tablet powstały przy współpracy Google i Asusa zadebiutuje na rynku najwcześniej w maju. I tu kolejna rzecz, która pokrywa się z ME370T – to właśnie w okolicy kwietnia-maja (a w Polsce w połowie roku) spodziewana jest jego rynkowa premiera…

Sami widzicie więc, że jest wielce prawdopodobne, że pokazany w styczniu tablet Asusa będzie ostatecznie sprzedawany z logo Google na obudowie. Jeśli będzie inaczej i ostatecznie na półkach sklepowych znajdziemy inne urządzenie Asus-Google, będzie to ciekawa niespodzianka. Ale cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwe czekanie na kolejne interesujące (mam nadzieję) wieści w tej sprawie. Na razie należy pamiętać, że między tabletem Google a Asusem Memo ME370T nie można stawiać znaku równości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona