Tablet Google doczekał się pierwszej reklamy. "Nexus 7: Camping" - bez 3G? (wideo) - Tabletowo.pl

Tablet Google doczekał się pierwszej reklamy. „Nexus 7: Camping” – bez 3G? (wideo)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablet Google doczekał się pierwszej reklamy. "Nexus 7: Camping" - bez 3G? (wideo) Nowości

Ojciec z synem rozbijają namiot… Taką sceną rozpoczyna się pierwsza reklama popularnego (i, jak na razie, jedynego) tabletu Gogole – Nexus 7. Wideo nazwane „Nexus 7: Camping” pokazuje potencjalne zastosowania urządzenia… w środku lasu, a przynajmniej tak nam się może wydawać do ostatnich sekund filmiku. Zerknijcie poniżej i dajcie znać w komentarzach jakie były Wasze pierwsze skojarzenia i odczucia po obejrzeniu tej reklamy.

Moim zdaniem Google nieco strzeliło sobie w stopę tworząc taką, a nie inną reklamówkę. Od razu pojawiły się komentarze, że jak Nexus 7 może być w pełni funkcjonalny w takich okolicznościach przyrody mimo braku 3G? Oczywiście prawda jest taka, że wiele z zaprezentowanych na wideo programów nie wymaga połączenia z siecią, ale do pełni szczęścia – w środku reklamowego lasu – brakuje np. przeglądania sieci.

Pod wideo zamieszczonym na YouTube można znaleźć trafne komentarze w tej sprawie, z którymi trudno się nie zgodzić:

I was curious about data connection too until I saw they were camping right outside of there home!

~ TheScorprock

I think the point to the commercial is don’t be too far away from an access point.

~ lsybrandt

Oczywiście brak 3G w tablecie można obejść, ale to już nie to samo. Jeśli nie wiecie jak, zajrzyjcie do naszego artykułu o tetheringu, który nieco rozjaśni sprawę.

Google Nexus 7 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. W Stanach zostały jedynie tańsze wersje, 8GB, by zdobyć 16GB należy cierpliwie poczekać, o czym informowaliśmy tutaj. Wciąż nie wiadomo kiedy produkt ten będzie można zdobyć w oficjalnej polskiej dystrybucji. Jakiś czas temu na profilu Asus Polska na Facebooku można było przeczytać, że producent dokłada wszelkich starań, by Nexus 7 trafił do naszego kraju na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2012 roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona