Tablet Google coraz bliżej? - Tabletowo.pl

Tablet Google coraz bliżej?

Tabletowo.pl Tablet Google coraz bliżej? Nowości Plotki / Przecieki

„W ciągu sześciu miesięcy na rynek zostanie wprowadzony tablet najwyższej jakości” – te słowa wypowiedział Eric Schmidt w grudniu ubiegłego roku, rozpoczynając serię spekulacji dotyczących tabletu sygnowanego logo Google. Kontynuując je, dziś pojawiły się informacje, które sugerują, że tablet Google trafi do produkcji w kwietniu bieżącego roku.

Według najnowszych przecieków, tablet Google Nexus ma zostać wyposażony w Androida Ice Cream Sandwich, co chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, oraz wyświetlacz o przekątnej 7″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Wcześniejsze wieści sugerowały, że urządzenie internetowego giganta będzie chciało powalczyć wśród budżetowych tabletów – zwłaszcza z Kindle Fire i Nook Tablet, których ekrany mają rozdzielczość 1024 x 600 pikseli. Wciąż nie wiadomo jednak czy tak będzie.

Analityk DisplaySearch, Richard Shim, donosi, że produkcja tabletu Google ma się rozpocząć w kwietniu – w pierwszej kolejności z taśm ma zjechać około 1,5 – 2 mln sztuk.

Pozostaje pytanie – z fabryk którego producenta będzie pochodził tablet z logo Google? Wydawać by się mogło, że po przejęciu Motoroli odpowiedź będzie jednoznaczna, ale kto wie… Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwe czekanie na kolejne informacje w tej sprawie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona